KARSTĀS CEĻAZĪMES / VALSTIS / ŠARMELŠEIHA

Ēģipte - Atpūta Šarmelšeihā

Oktobris - Aprīlis. Izlidošana no Rīgas katru nedēļu.

 • Šarmelšeiha ir viens no poulārākajiem atpūtas galamērķiem ziemas sezonā. Šarmelšeihā par pieejamām cenām var atpūsties gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši.
 • Šarmelšeiha ir īsta zemūdens paradīze. Sarkanajā jūrā ir ļoti skaisti koraļļi un krāsainas zivtiņas. Lai to visu apskatītu var doties speciālos jūras izbraucienos ar iekļautu snorkelēšanu un daivingu. Un tā pat arī  krāšņo zemūdens pasauli var vērot pie noteiktām viesnīcām, snorkelējot no krasta.
 • Šarmelšeiha piedāvā arī izbraucienus tuksnesī ar kvadricikliem un kamieļiem, var doties ekskursijās uz krāsaino kanjonu, kāpt Mozus kalnā sagaidīt saullēktu, peldēt ar delfīniem un darīt un redzēt daudz cita interesanta.
 • Arī no Šarmelšeihas var doties ekskursijā uz Kairu un Gīzas piramīdām. Bet, ja gribat redzēt Luksoras tempļus, tad labāk izvēlēties atpūtu Hurgadā. No Šarmelšeihas ir iespējamas ekskursijas uz Luksoru, bet tikai ar lidmašīnu, jo Luksora atrodas par tālu, lai varētu aizbraukt ekskursijā ar autobusu.
 • Visisplatītākā atpūtas koncepcija ir "all inclusive" jeb vis iekļauts. Viesnīcas parasti ir ar diezgan lielu teritoriju, un piedāvā dažādas atpūtas un izklaides programmas. Daudzās viesnīcās ir akvaparki. Šādas viesnīcas ir īpaši piemērotas ģimenes atpūtai ar bērniem vai aktīviem jauniešiem. Viesnīcas var izvēlēties arī tad, ja jūs neplānojat izmantot akvaparku, jo parasti šāda tipa viesnīcās ir labs serviss un labas atpūtas iespējas, neskaitot akvaparku.
 • Lai jūs neapjuktu lielajā piedāvājumu klāstā, mēs jums atlasām īpašus nedēļas, dienas piedāvājumus, kas ir par labām cenām. Piedāvājumi regulāri mainās un ir aktuāli publicēšanas brīdī. Piedāvājumus var apskatīt mūsu Facebook un Instagram lapās.

 • Ja jūs esat jau pieredzējuši ceļotāji un zināt konkrētu viesnīcu, kurā vēlaties atpūsties, droši jautājiet, jo mēs varam piedāvāt pilnīgi jebkuru viesnīcu, no Latvijas labāko tūroperatoru klāsta.

 • Katru dienu Facebook un Instagram publicējam aktuālos piedāvājumus un praktisku informāciju par ceļojumiem.

Lidojumu laiki:

 • Lidojumu laiki atkarīgi no izlidošanas datuma. Lūdzam precizēt. 
 • Lidojuma ilgums 5h
 • Laiks Šarmelšeihā - tāds pats kā Latvijā.

Cenā iekļauts: 

 • Lidojums
 • 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža
 • transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta
 • naktsmītne viesnīcā
 • izvēlētā ēdināšana

Papildus izmaksas:

 • Vīza, ko pērk Ēģiptes lidostā - 25 USD. Ja nebrauksiet ekskursijās ārpus Sīnaja pussalas, vīza nav jāpērk.
 • Apdrošināšana.
 • Ekskursijas.
 • Privātie tēriņi.

Pievienojies mums Facebook vai Instagram un saņem karstākos ceļojumu jaunumus savā telefonā!

KAS JĀZINA PIRMS LIDOT UZ ŠARMELŠEIHU

KĀ REZERVĒT CEĻOJUMU

FACEBOOK

Facebook ikona

Pievienojies mums Facebook, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Feisbukā uz messenger

INSTAGRAM

Instagram ikona

Seko mums Instagram, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Instagramā direct message

WHATSAPP

Sākt čatu

Klikšķini uz ikonas, raksti mums uz Whatsapp 27807575

E-PASTS

E-pasts

Klikšķini uz ikonas, raksti mums e-pastu uz [email protected]

Šarmelšeihas foto galerija

Šarmelšeihas delfinārijs. Pelde ar delfīniem.
Šarmelšeiha. Ekskursija uz Krāsaino kanjonu.

Ekskursija piemērota pieaugušajiem. Ekskursijas laikā būs pietura, lai jūras krastā pavizinātos ar kamieļiem, iespējams arī ar kvadricikliem. Pēc tam pusdienas un snorkelēšana virs Zilā bezdibeņa (Blue hole, Голубая дыра). Pa ceļam parasti tiek apmeklēta esenču darbnīca, kur var nopirkt aromātus afrodīzjus u.c., ja interesē. Ekskursijas nobeigumā pastaiga pa Krāsaino kanjonu. Iespējams, ka secība mainās vietām.

Šarmelšeiha. Ekskursija ar jahtu uz Ras Mohammed nacionālo parku.

Ekskursija piemērota pieaugušajiem un vidēja vecuma bērniem. Bet mazus bērnus arī var ņemt līdzi, ja kāds no vecākiem viņus pieskatīs uz jahtas snorkelēšanas laikā. Ekskursijas laikā būs pietura Baltajā salā (tur nekā nav, tikai priekš skaistiem skatiem fotoattēliem). Būs 2 pieturas snorkelēšanai pie skaistākajiem nacionālā parka koraļļu rifiem. Brauciena laikā tiks pasniegtas pusdienas. Skaists relaksējošs jūras izbrauciens.Šarmelšeiha. Tuksneša safari.

Ekskursija piemērota pieaugušajiem un pusaudžiem. Ekskurijām ir dažādas variācijas. Maksimālā programma - vizināšanās ar kvadricikliem, izjāde ar kamieļiem, beduīnu mājokļa apmeklējums, mini Ēģipte ar mini piramīdām un mini Luksoras tempļiem, vakariņas un nacionālo deju priekšnesumi tuksneša "kafejnīcā".

Kaira un Gīzas piramīdas.

Ekskursija uz Kairu. Ēģiptes muzejs un Gīzas piramīdas. Ja brauksiet ekskursijā uz Kairu, jums lidostā jāpērk vīza, jo lai izbrauktu no Sīnaja pussalas, ir vajadzīga vīza. Var braukt grupas ekskursijā ar autobusu (7h vienā virzienā). Ja gribas, lai viss iet ātrāk (4 h vienā virzienā), var paņemt individuālo ekskursiju ar vieglo mašīnu. Jā, dārgāk, bet varbūt ir to vērts. Katram pēc izvēles.

Šarmelšeiha. Farsha cafe.

Populārākā un romantiskākā Šarmelšeihas kafejnīca jūras krastā. Pa dienu pie Farsha cafe ir arī Golden beach, un var noiet lejā uz pludmali. Šī ir maksas pludmale ap 7 USD. Bet par to dabū sauļošanās krēslu ar saulsargu. Un šeit ir ļoti labi koraļļu rifi. Ja neplānojat doties jūras izbraucienos, var atnākt/atbraukt uz šejieni un snorkelēt no laipām. Šeit arī pie paša krasta no laipām var redzēt krāsainas zivis kā no akvārija un pērļu gliemenes. Vakaros, kad satumst, Faršā iedegas krāsainas laternas, un var skaisti pasēdēt ar ūdens pīpi, tēju vai slavenajiem Frešiem (Svaigās sulas kopā ar biezumiem. Var pasūtīt dažādas variācijas. Viens no variantiem - mango + zemenes + guava). Ir pieejams arī alkohols.

Šarmelšeiha. 4*+Albatros Aqua Blu.

Ideāla viesnīca ģimenes atpūtai un aktīviem jauniešiem. Par labu cenu. Viesnīcā ir lielākais Šarmelšeihas akvaparks. Kopā 64 slidkalniņi. Var izmantot gan šo, gan blakus esošās 5* Albatros viesnīcas ūdens slidkalniņus. Ja citās viesnīcās pirksiet ekskursiju uz akvaparku, jūs vedīs tieši uz šo akvaparku. No Aqua Blu līdz Farsha cafe 10 min ar kājām. Tur arī maksas pludmale "Golden Beach" (ap 7 USD; tā pati ieeja, kas uz Farsha Cafe) ar vislabāko koraļļu rifu Šarmelšeihā. Attēlos gan viesnīca, gan tuvākā apkārtne. Jūras velšu restorāns Gambreno, kur uz ielas var nopirkt svaigas garneles, zivis, kalmārus, un tad tos uzreiz pagatavo un pasniedz svaigi gatavotus. Pludmale. Viesnīcas pludmale ir ar lēzenu smilšu ieeju.

KĀ REZERVĒT CEĻOJUMU

FACEBOOK

Facebook ikona

Pievienojies mums Facebook, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Feisbukā uz messenger

INSTAGRAM

Instagram ikona

Seko mums Instagram, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Instagramā direct message

WHATSAPP

Sākt čatu

Klikšķini uz ikonas, raksti mums uz Whatsapp 27807575

E-PASTS

E-pasts

Klikšķini uz ikonas, raksti mums e-pastu uz [email protected]