20 gadu pieredze tūrismā  
67227131, 27807575        info@celojumueksperts.lv

ATSAUKSMES

Mēs vienmēr priecājamies saņemt labas atsauksmes par mūsu organizētajiem ceļojumiem, ļoti lepojamies ar saviem darbiniekiem un jūtamies iepriecināti, ja klientiem ir bijušas labas brīvdienas.

Līga (Valkas arodbiedrība): Paldies, viss bija kārtībā, viss bija labi. Tiešām, nav nekā, ko varētu vēlēties labāk. Šoferītis un gide profesionāļi, pusdienas necerēti garšīgas un tik ātru paēšanu savās ekskursijās vēl nebijām pieredzējuši! Atgriezāmies apmierināti un arī Jums par to Paldies!


Evita (Maxima.lv): Paldies liels par izcili noorganizēto pasākumu. Dalībnieki stāvā sajūsmā gan par pašu programmu, gan par organizatorisko pusi  - nekas nekavējas, viss bija precīzi un laicīgi! Paldies vēlreiz par veiksmīgu sadarbību! Un cerot uz drīziem kopīgiem projektiem tuvākā nākotnē.

Irina: Большое спасибо фирме CIAO TRAVEL за прекрасно проведённый выходной день !!! Спасибо за подаренные положительные имоции и  хорошее настроение , чего иногда не хватает в жизни.
Обязательно ещё воспользуемся Вашими услугами.

Andrejs: Braucu ar Laimas kundzi uz Tallinu, tā bija vislabākā ekskursija manā dzivē!!!
Liels paldies


Aija: Labdien, vēlos pateikties Jums par labi noorganizēto braucienu uz Berlīni, paldies Jums!
Domāju, ka kādā no nākošajiem braucieniem dosimies Jums līdzi, bet jau lielākā kompānijā !
Ar visa laba vēlējumiem :)

Aleksandrs, Daniels, Valērija: Spasibo za poezdku v Tallin 6.10. Vse bilo  zamecateljno. Otdelnoe spasibo Laime-molodec! Produmano, chetko, interesno!

Iveta: Paldies par ekskursiju! Bija ļoti jauks, mierīgs un skaists ceļojums ar labu vadītāju laba "kompānija"!

Dzintra un Mudīte: Liels PALDIES Jūsu firmai par teicami noorganizētu ekskursiju, par lielisku gida Haralda Puriņa stāstījumu!!!

Aina: Vēlos pateikt Jūsu komandai sirsnīgu PALDIES par piedāvāto ceļojumu uz Budapeštu un Vīni!
Būtībā esmu ļoti priecīga par šādu iespēju un par visām gādātajām ērtībām, lai justos gandarīta. Tāpat atsevišķs PALDIES gidei Ingai - viņa mūs varonīgi "pacieta"! 
Ja veiksme mani neatstās - arī nākamgad vēlētos atkārtot braucienu uz Budapeštu (ar pilsētas citu apskates maršrutu). Tāpat, ja būs par pieņemamām naudiņām piedāvājums uz Horvātiju, lūdzu atsūtiet piedāvājumu.
Lai Jūsu komandai daudz darba (labā nozīmē)!!! 

Dagnija:
Labdien.
Šeit Jums raksta ceļotāja uz Varšavu un Krakovu.
Paldies par burvīgo ceļojumu, mēs ar dēlu esam sajūsmā. Viss šajā pasākumā bija labs-iejūtīga un zinoša gide Laima, atbildīgi, jautri un interesanti šoferīši Gunārs un Jānis, brīnišķīgi laika apstākļi un draudzīga grupa.
Paldies!!!!!!!!!!
Dagnija ar dēlu Leo.
Gaidu vēl kādus piedāvājumus.

Jekaterina:  Labdien, gribēju pateikt paldies par celojumu (uz Krakovu) mums ar vīru patika. Bija ļoti laba gide -Laima- gribētos ar viņu vēl kādreiz azbraukt.
Un abi autobusa vadītāji arī bija ļoti labi -Gunārs un Jānis.
Viesnīca arī bija laba.
Ja vēl būs līdzīgi braucieni, tad rakstiet lūdzu man uz e-pastu

Inese: 8.04. braucām Lieldienu ekskursijā uz Ventspili no City Life.
Paldies par labi noorganizēto ekskursiju. Īpaši gribu pateikties gidei Irēnai Strēlei - ļoti laba attieksme pret savu darbu. Paldies!

Eva: 26.novembrī biju Jūsu firmas organizētā vienas dienas ceļojumā uz Tallinu. Vēlos pateikt paldies par jauko iespēju. Kā arī lielu atzinību izteikt gidei Baibai Līviņai! Viņas sniegtā informācija bija interesanta, atraktīva un neuzbāzīga. Organizēts viss bija jauki un ērti, radot katram iespēju sajust Ziemassvētku tuvošanos. Lai jūsu kolektīvam veicas arī turpmāk!

Lina: Ездили с мужем с CIAO TRAVEL на один день 3 сентября в Вильнюс, в программе дня было посещение аквапарка "Vichy". Хотим сказать, что нам очень понравилось! Отдельный привет и Большое спасибо гиду - АЛЛЕ! Алла учла и прислушалась ко всем пожеланиям туристов, водитель автобуса был очень пунктуален и в целом день удался! Обязательно поедем с Вами ещё! :)

Irina: Здравствуйте!!!Огромное спасибо за хорошую организацию  поездки в Тракай и Вильнюс и особое спасибо замечательному гиду Алле Жущенко!!! 

Vita: Bijām nupat Jūsu organizētajā braucienā uz Kuršu kāpu un esam ļoti apmierināti. Patika arī gida Vitauta stāstījums.

Māra: Paldies par jauko aizvakardienas ekskursiju uz Kuršu kāpu, gids Vitauts tiešām bija ļoti interesants - visu mācēja pastāstīt, tik tiešām - varam tikai teikt pašus labākos vārdus par viņu!

Diāna: Paldies par skaisto ekskursiju. Gids Vitauts un šoferītis bija lieliski. Ieteiksim Jūsu biroju arī citiem. 

Laila: Es varu 100%tīgi pievienoties. Jūsu gide Daiga Lāce ir LIELISKA. Braucu uz Viļņu un Traķiem 30.jūlijā. Esmu ļoti apmierināta ar šo interesanto braucienu.

Eva: Velos Jums pateikties par labi sarūpēto atpūtu Sāmsalā, gide bija ļoti profesionāla, parādīja vēl papildus apskates objektus, autobusa vadītājs sava darba darītājs, pats autobuss arī labs, kempings, brokastis tīri tā neko, Rīgā bijām pirms pl 21:00 :)))

22.08. Paldies par celojumu un jusu atveleto vietu man. Es labi pavadiju laiku, jutos loti labi. :)

Ingrīda un Elīza: Labdien. Nevaru nociesties nepateikusi paldies par jauko sestdienu Tallinā un ļoti atraktīvo, interesanto, zinošo u.t.t. gidi. Mums abām ar meitu diena paskrēja tik ātri, gides stāstītais bija tik interesants, ka bija visa stipri par maz. Tomēr Tallina gida pavadībā ir daudz interesantāka un tika ieraudzīta citām acīm. Un noteikti nebija sajūta, ka braucēji ''tie ar tiem kuponiem.'' Paldies.


Laila: 13.08.2011. izmantoju Jūsu aģentūras piedāvājumu un aizbraucu uz Traķiem un Viļņu. Gribēju pateikties par lielisko braucienu - viss bija izdevies un galvenais elements, kas nodrošināja interesantu braucienu bija Jūsu gide - Daiga Lāce. Tiešām lieliska gide! Stāstīja interesantas lietas brauciena laikā, ekskursija pa Viļņu bija ļoti interesanta un viņas ieteiktie lietuviešu pīrādziņi bija lieliski. Paldies!

Natalija: "16.07.11. ezdili v Tallinn s gidom Alloj Žučenko - hocu skazatj, cto gid prosto otlicnij! Vidno, cto celoveku nravitsja ego rabota, celovek uvlecen. Tak mnogo vsego rasskazivala. Spasibo boljsoe!"

Anna: Jā, es arī biju tajā braucienā, tikai laikam citā autobusā ar gidi Silviju. Arī bija ļoti latsaucīga, zinoša un patīkama, tāpat arī šoferītim visu cieņu, labs autobuss ar pietiekamu kondicioniera darbību karstajās dienās. Gaidīšu kādu iespēju braukt uz Poliju. :)))


8.08.: "Sveiki, mes shodien atgreizamies no celojuma uz Lietuvu (2 dienas bijam).
Mums ar viru loti patika, bija loti labs gids (Haralds) un  laba, erta viesnica, interesantas ekskursijas. Paldies.
Tagad domajam par braucienu uz Igauniju=)"

CityLife Irēna: "Man ir ļoti, ļoti labas atsauksmes par Viļņu – Traķiem 30.07. esot bijusi superīga grupa un kolosāla gide. Paldies!"

Gids Daiga Lāce: "Kad Rīgā kāpām ārā no busa, viena sieviete man teica, ka viņai līdz šim ir bijis ļoti slikts priekšstats par gidiem, bet pateicoties man viņai to nākšoties mainīt!"

Gaļina: "Tartu brauciens bija lieliski organizēts. Gids Olga stāstija ļoti interesanti gan pa ceļam, gan pilsētas ekskursija laikā."

K: "Soglasna! Poezdka v Tartu bila otli4no organizovanna! Gidu Olge otdelnoe spasibo!! O4enj ponravilasj!"

"hei brauciens uz tartu tik tiesam bija fors"

Наталия - 24 сентября после многолетнего перерыва побывала в Вильнюсе и Тракаею Впечатление от поездки очень хорошее, праздничное. Огромное спасибо гиду Валентине Горшковой и шофёрам Александру и Сергею. Гид очень профессионально провела весь маршрут и сделала даже больше, чем было нам обещано. Хороший язык повествования, отличное знание материала. С таким гидом можно ездить хоть каждую неделю. СПАСИБО!

Огромное спасибо гиду Валентине за интересную экскурсию в Тракае и Вильнюсе 08.10. За внимательное и доброе отношение. Обязательно поедим ещё.

Paldies par jauko braucienu uz Holandes ziedu svētkiem. Bija ļoti laba gide Silva.Zinoša,daudz interesanta pastāstīja par visām valstīm cauri kurām braucām.Arī par Holandi, Amsterdamu.Paldies viņai. Bet ir arī dažas piezīmes. Pirmkārt,vai vajadzēja organizēt tik lielu, 49 cilvēku, grupu. Bija grūti gidam visus savākt,grūti arī cilvēkiem, jo, visiem atrasties gida tuvumā, lai dzirdētu ko stāsta faktiski, nav iespējams. Var jau pelnīt naudu,bet ne uz cilvēku rēķina,kuri tomēr brauc un par to maksā. Otrkārt. Kādēļ vajadzīgs gids Amsterdamā,ja pašiem ir līdz zinošs cilvēks. Amsterdamas gide stāstīja tik daudz lieka. Lietas,kas nepaliek prātā. Bez tam, nesaskaņojot ar cilvēkiem, tika pieteiktas biļetes uz kuģa,kaut gan daļa to nevēlējās,jo ir bijuši tur un braukuši. Tas bija ļoti nekorekti.Faktiski piespiedu obligāts pasākums par pašu naudu. To vajadzētu ņemt vērā turpmākajam.

Liels paldies gidei Silvai,kas mūs pavadīja ekskursijā uz TALLINU 29.09.2012.Tik ļoti zinoša gide,kas informāciju par Tallinu sasaistīja ar gandrīz vai visas Eiropas datiem.Uzzinājām ļoti daudz ne tikai par Tallinu un Igauniju, bet arī par Latviju,Rīgu utt. Lilija, Maija, Aiva, Silvija no Iecavas


Большое спасибо за поездку 31.12.2012 -01.01.2013.на встречу Нового года в Вильнюс! Особую благодарность хотелось бы выразить гиду Лайме! На протяжение всей поездки чувствовалась её забота и желание чтобы всем было интересно,весело и комфортно. Спасибо также водителю Айвару. От этой поездки мы получили массу удовольствия. Это было незабываемо!

Paldies jaukajai, interesantajai gidei Daigai Lācei, kura mūs vadīja ekskursijā pa Traķiem un Viļņu 04.05.2013. un viņas oriģinālo, savdabīgo stāstījumu par Lietuvu un lietuviešiem. Lai Jums veicas! Sandra, Inese, Tomass

© Ceļojumu Eksperts 2003-2017   
67227131, 27807575, info@celojumueksperts.lv

 .