Ziedu parāde, Amsterdama
kruīzs pa kanāliem, vējdzirnavu parks, Keukenhofas ziedu dārzs

Ziedu parāde Holandē 2018!

Krāšņas brīvdienas, kuras jūs ilgi atcerēsieties! Ikgadējā ziedu parāde, Keukenhofas ziedu parks. Kontrastainā Amsterdama - mākslas muzeji un sarkano lukturu kvartāls, kruīzs pa Amsterdamas kanāliem. Vējdzirnavas, koka tupelītes un Ziemeļjūras siļķe. Tas viss neaizmirstamā 6 dienu ceļojumā uz Holandi. Jūs atgriezīzieties nedaudz noguruši, bet iespaidiem bagāti un laimīgi.

18.04.-23.04.2018., 6 dienas

369 EUR - viss iekļauts!

REZERVĒT

CEĻOJUMA PROGRAMMA PDF FORMĀTĀ

Ko mēs izbaudīsim ceļojuma laikā?

AMSTERDAMA

Kontrastu pilsēta, kur līdzās mierīgi sadzīvo augstā māksla un legāli netikumi. Rembrandts, Van Gogs, Modernās mākslas muzejs un Coffee shopi ar legālo marihuānu, Sarkano lukturu kvartāls. Romantiski kanāli caurvij šo pilsētu, iekārtoti dzīvokļi uz baržām, pa ielām visi braukā ar velosipēdiem. Un pilsētā valda miers un kārtība, neskatoties uz to, bet varbūt tieši pateicoties tam, ka Amsterdama ir visdemokrātiskākā pilsēta Eiropā.

KRUĪZS PA KANĀLIEM

Mēs apskatīsim pilsētu arī no ūdens puses, izbrauksim kruīzā pa pilsētas kanāliem un redzēsim to, ko nevar redzēt pastaigājoties ar kājām. Kruīza laikā katram tiks izdalītas austiņas, un audiogids novadīs pilnvērtīgu ekskursiju no kanālu puses.

KEUKENHOFAS ZIEDU PARKS

Keukenhofas ziedu parks ir viens no krāšņākajiem parkiem Eiropā. It īpaši pavasarī, kad šeit visās krāsās sāk ziedēt tulpes un smaržo hiacintes. Paviljonos var apskatīt arī lillijas un orhidejas. Jūs bez steigas varēsiet izstaigāt parku, safotogrāfēties un paēst pusdienas kādā no kafejnīcām. Parkā var iegādāties tulpju sīpolus, ko iestādīt savā dārzā. 

ZIEDU PARĀDE

Ziedu parāde ir nozīmīgākais ziedu svētku notikums, kas notiek katru gadu sestdienā. Katru gadu ziedu parāde ir veltīta kādai tēmai. 2018.gadā ziedu parādes tēma būs kultūra. Tiks izveidotas neskaitāmas platformas ar dažādām ziedu skulptūrām, un vairākus kilometrus garā ziedu parāde visu dienu jautrsa mūzikas pavadībā ies cauri vairākām Holandes pilsētām. Tas ir noteikti jāredz!

VĒJDZIRNAVU PARKS

Mēs apmeklēsim holandiešu brīvdabas muzeju "Zaanse Schans". Šeit varēs tuvumā apskatīt slavenās Holandes vējdzirnavas. Amatnieku namiņos varēs ieiet iekšā un apskatīt kā tiek grebtas koka tupelītes, varēs iegādāties garšīgus Holandes sierus un apskatīt arī citas amatnieku meistarklases - paraugdemonstrējumus. Interesanti būs arī tāpat vien izstaigāt parku un safotogrāfētis uz vējdzirnavu fona.

VOLENDAMA

Volendama ir tipiska holandiešu pilsētiņa Ziemeļjūras krastā. Suvenīru bodītēs pārdevēji jūs sagaidīs nacionālajos tērpos. Romantiku pilsētai piešķir arī turpat centrā esošā osta. Volendamā iesakām arī nogaršot tipisko Ziemeļjūras siļķi, ko tur pārdod ielu kiskos dažādos veidos - ar maizīti, burgerī vai tāpat tīrā veidā.


Piesakies, un saņem konsultāciju par ceļojumu

Ziņojuma laukā vari uzdot mums jebkādus jautājumus par ceļojumu. Norādi braucēju skaitu, vēlamos datumus, un mēs vienosimies par ceļojuma detaļām un apmaksas nosacījumiem.

Līgums ceļojumiem ar autobusu


*

*

*

*


CEĻOJUMA CENA - 369 EUR

* Ja grupā ir vismaz 40 dalībnieku. Ieejas biļetes iekļautas cenā.

Kas iekļauts ceļojuma cenā?

TRANSPORTA UN CEĻA IZDEVUMI

Brauciens komfortablā tūrisma klases autobusā, aprīkotā ar mikrofonu, DVD, CD, WC, komfortabliem regulējamiem sēdekļiem, kondicionieri. Brauciena laikā pieejams karsts ūdens dzērienu pagatavošanai.

VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS

Visas naktis komfortablās tūrisma klases viesnīcās (2*-3*). Nakšņošana 2vietīgos vai 3vietīgos numuros ar ērtībām. Duša un WC numurā. Pieejami arī 1vietīgi numuri, pēc vēlēšanās par piemaksu.

BROKASTIS VIESNĪCĀS

Bufetes veida brokastis viesnīcās.

GIDA PAKALPOJUMI 

Gida pakalpojumi visa ceļojuma laikā.

VISAS EKSKURSIJAS PĒC PROGRAMMAS


VISAS IEEJAS BIĻETES PĒC PROGRAMMAS


Papildus - pēc vēlēšanās

IEEJAS BIĻETES ĀRPUS PROGRAMMAS

Ieejas biļetes, kas nav minētas programmā. Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt slavenos Amsterdamas mākslas muzejus vai tml.

APDROŠINĀŠANA

Medicīniskā apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, civiltiesiskā apdrošināšana. Nepieciešamā vai Optimālā programma.

SĒDVIETAS AUTOBUSĀ

Jūs, pēc vēlēšanās, varat piemaksāt par komfortu autobusā. Papildus sēdvieta autobusā - 80 EUR. Pirmās 3 rindas autobusā - 20 EUR.

VIESNĪCA

Piemaksa par 1-vietīgu numuru viesnīcās - 150 EUR

Kādi vēl papildus izdevumi jums var rasties?

ĒŠANA

Pusdienas un vakariņas. Polijā gan turp, gan atpakaļ ceļā ir ieplānotas pieturvietas pusdienām ceļmalas bistro. Polijā pusdienas var paēst par 2-7 EUR, atkarībā no tā, ko jūs izvēlaties - zupu vai pamatēdienu. Holandē 10-20 EUR. Jūs varēsiet lētāk paēst, izvēloties kādu ātrās ēdināšanas iestādi, bistro, un nedaudz dārgāk būs, ja gribēsiet pasēdēt kādā krodziņā vai restorānā.

SUVENĪRI

Dāvanas un suvenīri mājniekiem. No Holandes var atvest dažādas ar zilo krāsu izrakstītas figūriņas un suvenīrus, tāpat krāsainus magnētiņus ar koka tupelītēm un vējdzirnavām. Var nopirkt Delftas zilo porcelānu - tējas servīzes, traukus. Protams, visdažādākos Holandes sierus, sinepes un puķu sīpolus. 


Piesakies, un saņem konsultāciju par ceļojumu

Ziņojuma laukā vari uzdot mums jebkādus jautājumus par ceļojumu. Norādi braucēju skaitu, vēlamos datumus, un mēs vienosimies par ceļojuma detaļām un apmaksas nosacījumiem.

Līgums ceļojumiem ar autobusu


*

*

*

*


Kas mēs esam?

Mēs tūrsima nozarē strādājam jau 20 gadus, un varam droši teikt, ka esam speciālisti autobusu ceļojumu organizēšanā. Tas ir tas, ko mēs mākam darīt vislabāk. Un mums ir ļoti liela pieredze. Mēs zinām labākos gidus, labākos pārvadātājus, labākās naktsmītnes. Un mēs darīsim visu, lai jūsu ceļojumu noorganizētu izcili, un lai tas noritētu raiti un bez problēmām. Par visu būs padomāts, lai jūs varētu baudīt ceļojumu.

Šeit var apskatīt atsauksmes par mūsu organizētajiem ceļojumiem...

Zvaniet uz 27807575, 67227131 vai uz whatsapp +37127807575. Rakstiet uz info@celojumueksperts.lv

Var kontaktēties arī caur Facebook messenger - Kristīne Deiliko

© Ceļojumu Eksperts 2003-2019  

 .