ČEHIJA - 5 dienas
AR AUTOBUSU - PASŪTĪJUMA GRUPĀM

Morāvijas stalaktītu alas - Prāga - Muzikālo strūklaku šovs - Karlovi Vari - Akvaparks - Prahovas klinšu parks - Zoo safari

Neaizmirstamas brīvdienas, kas izraus jūs no rutīnas un atjaunos dzīvesprieku. Šis ceļojums sajūsminās gan bērnus, gan pieaugušos. Jūs atgriezīsieties nedaudz noguruši, bet laimīgi un emociju pilni.

CEĻOJUMA PROGRAMMA PDF FORMĀTĀ

Ko mēs izbaudīsim ceļojuma laikā?

MORĀVIJAS STALAKTĪTU ALAS

Elpu aizraujošs piedzīvojums pazemē. Mēs apmeklēsim Punkvas stalaktītu alas. Alu apmeklējums aizņems aptuveni stundu. Pazemē mēs apskatīsim unikālos dabas veidotos stalaktītus un izbrauksim pa pazemes upi ar laivu. Alas atrodas ainaviski ļoti skaistā vietā. 

PRĀGA

Ekskursijas laikā mēs apskatīsim vienu no krāšņākajām Eiropas galvaspilsētām, ar bagātīgo arhitektūru. Jūs gribēsiet fotogrāfēt uz katra stūra. Vita katedrālē jūs pārsteigs krāsainās vitrāžas, Zelta ieliņā, mazie krāsainie namiņi, uz Kārļa tilta jūs varēsiet ievēlēties vēlēšanos un apaļā stundā varēsiet noskatīties kā zvana slavenais Prāgas astronomiskais pulkstenis. Ekskursija ilgs ~ 3h.

MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS

Šis ir šovs, kas noteikti jāredz. Unikāla ūdens, gaismas un mūzikas izrāde. Kad ieskanas klasiskais skaņdarbs, un sāk dejot strūklakas, izgaismotas visās varavīksnes krāsās, tad patiesi skudriņas pārskrien pār ķermeni no iespaidīgā skata. Lielisks vakara noslēgums un atpūta pēc lielās staigāšanas. Priekšnesums ilgst aptuveni stundu.

KARLOVI VARI

Karlovi Vari ir slavenākais Čehijas kūrorts, kur pacienti tiek ārstēti ar dabīgajiem termālajiem minerālūdeņiem. Šeit no zemes iztek vairāki minerālūdens avoti, kas katrs ir ar atšķirīgu temperatūru un atšķirīgu minerālu sastāvu. Pacientiem tiek norīkotas minerālūdens peldes un tiek ieteikts arī minerālūdeni dzert, lēni pastaigājoties. Mums būs iespēja izstaigāt kolonādes, kas uzbūvētas speciāli priekš ūdens dzeršanas, un nodegustēt ūdeņus. Apskatīsim arī slaveno geizeri Vržidlo. Pabarosim karpas, kas peld siltajā upītē Tepla.

AKVAPARKS

Vakaru noslēgsim Prāgas akvaparkā. Tas ir liels komplekss, kas sevī ietver vairākas ūdens izpriecu zonas, nobraucienu trubas, upes ar viļņiem, bērnu zonu, āra zonu, iekšas zonu, daivinga zonu, relaksācijas zonu u.t.t. Tāpat šeit ir arī ļoti plašs saunu komplekss. Akvaparka biļetes nav iekļautas cenā, jo apmeklējums ir pēc vēlēšanās un tie kas ies, izlemsim uz cik stundām ņemsim apmeklējumu. Vai tikai ūdens priekus vai arī saunas.

PRAHOVAS KLINŠU PARKS

Čehijas paradīze. Vēl viena unikāla vieta, kur var novērtēt dabas bezgalīgās iespējas. Prahovas klinšu parka galvenie objekti ir smilšakmens klintis. Būtībā tā ir klinšu pilsēta. Tur mēs varēsim izstaigāties dabā, apskatīt šo skaistumu, izstaigāt takas un saelpoties svaigu gaisu. Pastaiga nebūs viegla, bet patīkami nogurdinoša. Nav nepieciešama speciāla fiziska sagatavotība.

ZOO SAFARI

Un ceļojuma izskaņā mēs atpūtīsimies zoo-safari. Atkal svaigs gaiss un patīkamās emocijas, ko sniedz dzīvnieki. Vēl patīkamāk tas, ka dzīvnieki šeit nedzīvo krātiņos, bet pastaigājas brīvā dabā. Izbrauksim pa parku ar safari autobusu, apskatīsim zebras, bizoņus, lauvas, degunradžus u.t.t.

Piesakies, un saņem konsultāciju par ceļojumu

Ziņojuma laukā vari uzdot mums jebkādus jautājumus par ceļojumu. Norādi braucēju skaitu, vēlamos datumus, un mēs vienosimies par ceļojuma detaļām un apmaksas nosacījumiem.

Līgums ceļojumiem ar autobusu


*

**


CEĻOJUMA CENA - no 179 EUR

 

BEZ IEEJAS BIĻETĒM 

AR IEEJAS BIĻETĒM 

Ja grupā ir vismaz 40 dalībnieku 

179 EUR 

222 EUR / 212 EUR*

Ja grupā ir vismaz 30 dalībnieku 

209 EUR

250 EUR / 240 EUR*

Ja grupā ir vismaz 16 dalībnieku 239 EUR  275 EUR / 269 EUR* 

* Cena bērniem līdz 15 gadiem

Ja grupā ir 16-18 dalībnieki, brauciens notiek ar komfortablu tūrisma klases mikroautobusu - lielie sēdekļi mikrofons, DVD u.t.t.

Kas iekļauts ceļojuma cenā?

TRANSPORTA UN CEĻA IZDEVUMI

Brauciens komfortablā tūrisma klases autobusā, aprīkotā ar mikrofonu, DVD, CD, WC, komfortabliem regulējamiem sēdekļiem, kondicionieri. Brauciena laikā pieejams karsts ūdens dzērienu pagatavošanai.

VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS

Visas naktis komfortablās tūrisma klases viesnīcās (2*-3*). Nakšņošana 2vietīgos vai 3vietīgos numuros ar ērtībām. Duša un WC numurā. Pieejami arī 1vietīgi numuri, pēc vēlēšanās par piemaksu.

BROKASTIS VIESNĪCĀS

Bufetes veida brokastis viesnīcās.

GIDA PAKALPOJUMI 

Gida pakalpojumi visa ceļojuma laikā.

Pēc vēlēšanās un pēc vajadzības

IEEJAS BIĻETES

Ieejas biļetes visos minētajos apskates objektos. Skatīt cenu ar ieejas biļetēm. Pēc vēlēšanās varam iekļaut arī pusdienas vai vakariņas.

APDROŠINĀŠANA

Medicīniskā apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, civiltiesiskā apdrošināšana. Nepieciešamā vai Optimālā programma.

SĒDVIETAS AUTOBUSĀ

Jūs, pēc vēlēšanās, varat piemaksāt par komfortu autobusā. Papildus sēdvieta autobusā - 80 EUR. Pirmās 3 rindas autobusā - 20 EUR

VIESNĪCA

Piemaksa par 1-vietīgu numuru viesnīcās - 60 EUR

Kādi vēl papildus izdevumi jums var rasties?

ĒŠANA

Pusdienas un vakariņas. Polijā gan turp, gan atpakaļ ceļā ir ieplānotas pieturvietas pusdienām ceļmalas bistro. Polijā pusdienas var paēst par 2-7 EUR, atkarībā no tā, ko jūs izvēlaties - zupu vai pamatēdienu. Čehijā aptuveni tas pats 2-10 EUR. Jūs varat pavisam lēti paēst, izvēloties čehu desiņas vai grillētas vistiņas ielu tirgotavās, un nedaudz dārgāk būs, ja gribēsiet pasēdēt kādā krodziņā vai restorānā.

SUVENĪRI

Dāvanas un suvenīri mājniekiem. No Čehijas var atvest magnētus un dažādus daiļamatniecības izstrādājumus. Lellītes, marionetes, čehu stikla figūriņas, bižutēriju, t-kreklus. Karlovi Vari tipiskākie suvenīri ir laimes kociņi, akmens rozītes, minerālūdens krūzītes ar snīpīti, Karlovi Vari vafeles, ārstnieciskā kosmētika un ārstnieciskais liķieris Becherovka.


Piesakies, un saņem konsultāciju par ceļojumu

Ziņojuma laukā vari uzdot mums jebkādus jautājumus par ceļojumu. Norādi braucēju skaitu, vēlamos datumus, un mēs vienosimies par ceļojuma detaļām un apmaksas nosacījumiem.

Līgums ceļojumiem ar autobusu


*

**


Kas mēs esam?

Mēs tūrsima nozarē strādājam jau 20 gadus, un varu droši teikt, ka esam speciālisti autobusu ceļojumu organizēšanā. Tas ir tas, ko mēs mākam darīt vislabāk. Un mums ir ļoti liela pieredze. Mēs zinām labākos gidus, labākos pārvadātājus, labākās naktsmītnes. Un mēs darīsim visu, lai jūsu ceļojumu noorganizētu izcili, un lai tas noritētu raiti un bez problēmām. Par visu būs padomāts, lai jūs varētu baudīt ceļojumu.

Šeit var apskatīt atsauksmes par mūsu organizētajiem ceļojumiem...

Zvaniet uz 27807575, 67227131 vai uz whatsapp +37127807575. Rakstiet uz info@celojumueksperts.lv

Var kontaktēties arī caur Facebook messenger - Kristīne Deiliko

© Ceļojumu Eksperts 2003-2019  

 .